dodane przez Marek Lipiński, 30 marca 2019 09:57
RECENZJE

Rynek gier indie rozwija się coraz szybciej. Przeszukując internet możemy natknąć się na tysiące interesujących gier. Dziś wracamy do świetnej gry EarthX.

Na stronie itch.io mamy dostęp do wielu gier gatunku indie, również do wspomnianego EarthX, gry w której wcielamy się we właściciela przedsiębiorstwa kosmicznego. Naszym głównym zadaniem jest realizacja lotów za jak najmniejszą kwotę. Widać tutaj jawne nawiązanie do SpaceX, która też postawiła sobie ten cel na pierwszym miejscu. Na naszej drodze do sukcesu będziemy musieli sprostać takim zadaniom jak budowa coraz to wydajniejszych rakiet, odkrywanie technologii pozwalających na zmniejszenie kosztów, zarządzanie budynkami, pracownikami i wiele innych.

Sam proces budowania rakiet i rozwijania naszej firmy jest prosty. Wszystko dzięki czytelnemu i schludnemu interfejsowi pozwalający na wygodną i przyjemną rozgrywkę. Budowa polega na wybraniu odpowiednich segmentów rakiety (po odpowiednim ich odkryciu w "laboratorium"!) i zlecenie jej budowy w fabryce. Co do rozgrywki to warto wspomnieć o oprawie audiowizualnej. Jak na grę tworzoną przez jednoosobowe studio, gra urzeka wyglądem i muzyką. Częśc wizualna została wykonana przy użyciu techniki low poly, czyli tak zwanej trójwymiarowej siatki graficznej. Oprawa audio nie odstępuje na krok, jest przyjemna dla ucha i nie prędko będziemy chcieli ją wyciszyć.

Na dniach ukazały się szereg aktualizacji wprowadzających między innymi większe i mniejsze poprawki błędów, system zatrudniania pracowników, pożyczek, poprawy wizualne. Gra jest na prawdę świetna, czas spędzony z nią to czysto przyjemność. Koszt rzędu paru dolarów nie powinien nikogo odrażać :)

Ocena końcowa: 8/10


Our articles are supported by @jarunik - ARK Delegate

Join Steem gaming community on SteemGC and OPGaming!