dodane przez Marek Lipiński, 12 czerwca 2019 22:59
RECENZJE

Od wielu lat firmy astronomiczne zadziwiają nas nowymi pomysłami i patentami, których celem jest jeszcze efektywniejszy podbój kosmosu. Podobne zachowanie widzimy nawet w branży gier wideo! Mowa tutaj o EarthX. Jest to prężnie rozwijająca się gra, co chwila otrzymujemy nowe aktualizacje usprawniające rozgrywkę, łatającą błędy bądź wprowadzające nowe mechanizmy czy rakiety. Cel się nie zmienia - rozkręcić firmę na kosmiczną skalę! Jak to zrobić? Z zaledwie kilkoma milionami dolarów musimy wystartować z firmą wysyłającą rakiety w kosmos. Wiąże się z tym budowa obiektów takich jak punkty badawcze czy hangary. Nie obędzie się bez miejsc pracy dla naukowców i…szczęścia. Bowiem nie każda misja wypali.

Ostatnia aktualizacja oznaczona numerem 0.2.3 wprowadziła kompletnie nowy system odnośnie rakiet. Testując grę pozytywnie się zaskoczyłem, produkcja wciągnęła mnie jeszcze bardziej! Poza tą obszerną implementacją do gry wprowadzono nowe modele rakiet oraz ich animacje. Została dodana wytrzymałość oraz jakość budowy samych rakiet. Poprawiono optymalizację gry, interfejs oraz naprawiono "Thanos Issue" - kto zgadnie co to jest? Serdecznie zachęcam Was do wypróbowania najnowszej odsłony EarthX!

Warto wspomnieć, że EarthX planuje się rozrastać w tak samo szybkim tempie jak nasza firma kosmiczna! Już w te wakacje produkcja ma zawitać na platformę Steam. Ohoho, wtedy to gra wystrzeli w kosmos. Link dostępny tutaj.

Strona główna gry: EarthX

Zdjęcia: itch.io


Join Steem gaming community on SteemGC and OPGaming!

And don't forget about Archdruid!

image.png