dodane przez Marek Lipiński, 13 marca 2019 12:47
PUBLICYSTYKA

moonSTEEM.com jest stroną hazardową. Grasz na własną odpowiedzialność.

Blockchain Steem udostępnia nam wiele funkcji. Od pisania, przez automatyczne głosowanie na ulubionych autorów kończąc na…możliwości pomnożenia naszych tokenów. Mam tu na myśli wszelkiego rodzaju gry losowe tworzone przez społeczność. Niedawno wystartowała strona moonSTEEM bazująca na unikalnym trybie rozgrywki. Wszystko opiera się na tak zwanym systemie crash. Z każdą nową grą mnożnik startuje od poziomu 0.00x i pnie się w górę. Gra kończy się wraz z upadkiem mnożnika. Jeżeli nasze środki wypłacimy przed końcem gry - wygraliśmy, jeżeli nie…

Po zalogowaniu otrzymamy dostęp do naszego panelu konta. Interfejs jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu mamy szybki dostęp do wszystkich funkcji jakie oferuje nam strona. Możemy dostrzec, że walutą jaką operujemy na stronie jest Steemies. Nie jest to żaden nowy token a ekwiwalent prawdziwego tokena STEEM w proporcji 1,000,000 : 1. Dzięki tak dużej rozbieżności możemy grać na bardzo niskich stawkach co jest szczególną zaletą dla ludzi, którzy nie mają wielu tokenów.

Dla tych, którzy nie chcą próbować swoich sił w samej rozgrywce mogą pokusić się o inne możliwości zarobku, które strona nam oferuje. Za to odpowiada system Profits & Losses przyznający odpowiedni procent udziałów w obrocie strony za dane czynności. Udziały możemy zdobyć poprzez samo granie, polecanie strony znajomym, inwestowanie, delegację oraz udział w konkursach organizowanych przez @moonsteem.

Najlepszą opcją pod względem udziałów jest inwestycja. Polega ona na wpłacie środków w system P&L, dzięki którym będziemy otrzymywać benefity z poziomu udziałów Profits & Losses oraz od innych inwestorów (tak zwane dilution fee). Minimalną kwotą jaką musimy dysponować do inwestycji jest 1 milion Steemies, czyli 1 STEEM.

Proces wpłaty odbywa się za pomocą strony SteemConnect. Po chwili nasze środki zostaną przelane na konto moonSTEEM a wtedy od inwestycji będzie nas dzielić kilka kliknięć. W tym momencie limit wpłaty ustawiony jest na 100 STEEM dziennie na konto a wypłaty na 10 STEEM. Kwota przewyższająca aktualny limit będzie potrzebowała zatwierdzenia administratora.

A dla osób, którzy nie posiadają żadnych środków nie wszystko stracone. Właściciele projektu pomyśleli także o Was! Funkcja Faucet na pewno Was zaciekawi. Aby otrzymać darmowe monety Steemies wystarczy zagłosować na dowolny post lub komentarz @moonsteem, następnie w zależności od siły naszego głosu otrzymamy proporcjonalną ilość monet Steemies!

Jeżeli mielibyśmy jakikolwiek problem ze stroną, chcielibyśmy zgłosić błąd bądź porozmawiać na temat samego projektu moonSTEEM możemy to zrobić na oficjalnym serwerze discord, znajdujący się pod tym linkiem

Zagraj teraz i odbierz darmowe 100 Steemies na start!