dodane przez Jan Dzban, 9 sierpnia 2018 21:18
PUBLICYSTYKA

Projekt magazynu gamingowego - technologicznego "Gameeit" okazał się dużym sukcesem. Stworzyłem 5 numerów pisma, a każdy z nich zdobywał liczne upvoty. Czas wypłynąć na szerokie wody publicystycznego świata i stworzyć redakcję na wzór "Głodni wiedzy." Być może część z Was przyzwyczaiła się mocno do poprzedniej formy, jednak uważam, że pomysłodawca tego przedsięwzięcia @barbarossastudio miał bardzo dobre argumenty, na które przystałem i z kilkoma osobami stworzyliśmy redakcję, do której każdy będzie mógł pisać teksty i zarabiać dokładnie na takich samych zasadach jak w projekcie "Głodni wiedzy." Gameeit będzie zatem idealnym miejscem dla każdego, kto lubi pisać o grach i technologiach, a jego konto nie jest jeszcze zauważane w steemitowym świecie.

Redakcja:

@RolsonPatison - redaktor naczelny - Wielki miłośnik gier, właściciel setek argumentów, że gry mogą być piękną sztuką, opowieścią i historią, a nie tylko bezmyślnym zabijaniem.

@nervi - zastępca - lekkie pióro, twórca magazynu "Error 404." Gameeit i Error miał stanowić zdrową konkurencję, a los, a właściwie pomysł @barbarossastudio połączył nas w jedną redakcję.

@kapitanpolak - redaktor, człowiek, bez którego nie byłoby tagu pl-gry w tak doskonałej formie. Kapitalna robota, świetne konkursy, zestawienia i przykład dla innych opiekunów.

Mózgi operacji:

@barbarossastudio - Jak już wspomniałem, pomysłodawca. Podsunął mnóstwo genialnych planów, teraz czas na realizację! A w dodatku cierpliwie odpowiadał na całą masę prostych pytań, związanych z funkcjonowaniem "Głodni Wiedzy" :)

@nicniezgrublem - Twórca strony www.gameeit.com (Na razie jeszcze w powijakach, ale można już za jej pomocą publikować :) Niesamowita robota, jesteśmy bardzo wdzięczni. Tu również dzięki za masę cierpliwości.

Panowie, wielkie dzięki! Szczególnie dla @nicniezgrublem, że tak szybko ruszyła strona. Jeszcze jako redakcja nic wielkiego nie osiągnęliśmy, ale zapowiada się to znakomicie! Z takim składem zajdziemy daleko…No właśnie, jakie mamy plany?

Nasze cele:

-Częste publikacje o grach, technologiach, a przede wszystkim wysokiej jakości treści.

-Otwarcie się na nowych twórców

-W przyszłości publikacje w języku angielskim.

-Wyjście również poza Steemit. Po cichutku marzymy, że kiedyś będziemy drugim IGN.

-Co tylko wymyślicie, bo Gameeit to również Wasza redakcja, gdzie możecie pisać i zarabiać.

Jak zostać redaktorem?

Wypełnij formularz na stronie https://gameeit.com/dashboard/, poczekaj na akceptację zgłoszenia i publikuj!

Jak zarobić na swojej twórczości?

Dokładnie tak, jak na Głodni Wiedzy. Zatem odsyłam do poradnika https://gameeit.com/jak-zarabiac. Zamiast "Głodni Wiedzy" wklej "Gameeit" Wiemy, że tak powinno być na stronie, ale tak jak wspomniałem, jeszcze się tworzy, ale już dziś możesz zostać twórcą, dlatego post wprowadzający publikowany jest już teraz :)

Nasz oficjalny partner

https://steemit.com/@dgameshop - Zachęcamy do zakupu gier za tokeny.

ZAPRASZAMY DO DZIELENIA SIĘ SWOIMI POMYSŁAMI I UWAGAMI!

Mała prywata, lecz z Gameeitem ściśle powiązana :)

Jeszcze niedawno pisałem, że obecnie gram jedynie na pececie i Nintendo Switch. Zorganizowałem nawet zbiórkę na PS4, za pomocą Fundition.io, która jednak nie okazała się wielkim sukcesem, ale i tak bardzo dziękuję osobom, które ją wsparły. Aby rozwinąć Gameeit postanowiłem, że zakupię jednak PS4 i to w wersji pro…I tak sobie nagle przypomniałem, że kiedyś jakieś pieniądze ze Steemita wypłacałem na bitbay. Tam odnalazłem kwotę, która pozwoliła w 45% sfinansować zakup PS4 Pro o pieszczotliwym pseudonimie PROsiaczek :) To pozwoli rozwijać pasję, a co za tym idzie - redakcję.

Zatem, z tego miejsca, pragnę bardzo serdecznie podziękować każdemu, który kiedykolwiek oddawał głosy na moje artykuły. Nie pisałem tylko o grach, a również o przyrodzie, religiach świata czy nauce. Szczególnie mocne upvoty otrzymywałem od ludzi, którzy tak dzielnie rozwijają nasz Steemitek: @gtg i @noisy i jego Wise przez Wielkie W. Jest też grupa osób, którzy bardzo często wspierają mnie głosem: @bowess, @astromaniak, @fervi, @lukmarkus i cała nasza nowa redakcja (przepraszam jeżeli kogoś pominę). Nie bez znaczenia pozostały też mocne głosy od @mmmmkkkk311. Panie i Panowie, wielkie Chapeau Bas. Dzięki Wam wierzę w misję Gameeit i swoje prywatne publikacje pozagamingowe. Dzięki Wam, wierzę w Steemit, a niska cena tokenów, nie ma dla mnie większego znaczenia.

Szczęśliwie jedyny, ostatni egzemplarz konsoli w wersji PRO dorwałem w elektromarkecie, oby szczęście nas nie opuszczało

RolsonPatison