dodane przez Filip Bragczyk, 16 września 2018 20:27
PUBLICYSTYKA

Gameeit jest trzecią po GłodniWiedzy i OkiemZwierzaka redakcją, która monetyzuje treści za pomocą Steem. O ile oni skupiają się na nauce, technologii i zwierzętach, tak my - na wszystkim związanym z grami i graczami. Obecnie mamy już swój pierwszy sukces w postaci głównej na wykop.pl Przez miesiąc na naszą stronę trafiło ponad 5 tysięcy osób, co jak na tak młody projekt jest niezłym wynikiem. Nie piszemy jednak tego aby się pochwalić, ale żeby zachęcić Was do współpracy.

Dla kogo to oferta? W zasasadzie dla każdego. Szukamy zarówno recenzentów, publicystów, graczy planszówkowych jak i obeznanych w sprzęcie. Celem jest wypełnienie portalu treściami i podbój internetu redakcją, która nie ma siedziby. Czy to się uda? Cóż, wszystko zależy od Was. Na pewno będzie to kosztowało dużo pracy, obecności wielu ludzi i determinacji. Jeśli jednak osiągniemy sukces, nie zapomnimy o tych którzy pomagali go nam osiągnąć, zawsze będą mogli liczyć na nasze wsparcie, a moze nawet zostać partnerem?

Dlaczego warto dołączyć do Gameeit?

  • Nie musisz posiadać żadnych umiejętości, wystarczy chęć pisania. Pomożemy Ci w korekcie, właściwym tagowaniu, formatowaniu tekstu.

  • Zwiększysz zasięg swoich artykułów, nie tylko do Steemian, ale również użytkowników spoza platformy pomagając w promocji sieci.

  • Nasze treści zawsze są wysokiej jakości więc kuratorzy często na nas głosują, to sprawia, że Twoje zarobki mogą być wyższe niż gdybyś publikował samodzielnie.

  • Nie podejmujesz żadnego zobowiązania, możesz przestać pisać w każdej chwilii. Nie wymagamy określonej częstotliwości ani pisania na zadany temat.

  • Jeśli prowadzisz bloga tematycznego - możesz pisać na inny temat bez zaśmiecania swojego konta treściami niepowiązanymi z głównym wątkiem.

  • Jako wynagrodzenie otrzymasz płynne tokeny, Steem Power będzie składowane na naszym koncie i posłuży do wsparcia wartościowych treści.

  • Obecnie jesteśmy w trakcie zmiany wyglądu strony. Nowy szablon został już zakupiony i obecnie jest dostosowywany przez @nicniezgrublem

  • W przyszłości zamierzamy starać się o delegację, co pozwoli lepiej wynagradzać naszych autorów.

Jeśli jesteś zainteresowany/ana Wejdź na stronę: https://gameeit.com/dashboard/login i zarejestruj się jako autor. Następnie napisz artykuł i prześlij do zatwierdzenia. Gdy go przyjmiemy, zostanie opublikowany, a Ty po 7 dniach otrzymasz wynagrodzenie.